Regulamin rezerwacji

Zasady zapisów:

  W przypadku pierwszej rezerwacji należy uzyskać login oraz hasło poprzez rejestrację w systemie. Kolejne logowania nie będą wymagały już tego kroku.

2.    Po wprowadzeniu loginu, którym jest adres e-mailowy oraz hasła, mają Państwo pełen wgląd na panel rezerwacyjny

3.    Proszę wybrać z kalendarza dzień oraz godzinę zajęć klikając na dostępne, wyróżnione kolorem terminy.

4. Po dokonaniu rezerwacji miejsca na zajęciach otrzymają Państwo na swój adres e-mailowy automatycznie wygenerowane potwierdzenie zawierające nazwę wybranych zajęć, dzień i godzinę zajęć.

5.   Rezerwacja zajęć jest możliwa przez 24 h/dobę w miarę dostępności wolnych miejsc na 30 dni naprzód.

6.    Rezerwacje zajęć można odwołać terminowo do 12 godz. przed rozpoczęciem treningu, po przekroczeniu tego terminu system nie pozwoli na odwołanie rezerwacji. W przypadku nagłych sytuacji losowych, istnieje możliwość odwołania zajęć telefonicznie w czasie krótszym niż 2h przed rozpoczęciem zajęć.

7.     Aby odwołać rezerwację miejsca on-line należy zalogować się na swoim koncie, wejść do panelu „Twoje rezerwacje” i nacisnąć przycisk „Rezygnuj” przy odpowiednich zajęciach.  

8.  W sytuacji, kiedy nie ma możliwości zarezerwowania miejsca, oznacza to, że limit dostępnych miejsc został wyczerpany. Wówczas mają Państwo możliwość  wpisania się na listę rezerwową. Kiedy zwolni się miejsce, osoby wpisane na listę rezerwową dostaną automatycznie wiadomość mailową informującą o zwolnieniu się miejsca na zajęciach.

9.     W przypadku kilkukrotnej nieobecności na wybranych zajęciach bez wcześniejszego zgłoszenia absencji, jak również notoryczne odwoływanie treningów może skutkować zawieszeniem w możliwości zapisów na zajęcia. Prosimy o przemyślane zapisy!

 

W przypadku zdarzeń losowych SJ Fidelius może odwołać zajęcia informując o tym fakcie drogą mailową lub telefoniczną.                    

 

<!-- [if gte mso 9]> <w:LsdException Locked="false" Priority="66" Name="Me

Zaloguj się

Odzyskaj hasło
System rezerwacji do poprawnego działania, wykorzystuje pliki Cookies. Jeśli nie zgadzasz się na przetwarzanie plików cookies, wyłącz je w przeglądarce internetowej.